Arabella rühm

1044697_565844330126174_1829813996_n

Arabella rühma ajalugu ei ole olnud väga pikk, kuid on olnud värvikirev.

Arabella rühm sai alguse 2011. aasta sügisel. Esialgu oli rühmas kuus aktiivset tüdrukut ning üks noor rühmajuht. Rühma nimi sai valitud ühiselt liikmete poolt pakutud nimevariantide seast. Arabelladel on olemas oma logo (mida küll väga aktiivselt kasutatud pole) ning samuti on Arabellad rühma algusest saadik hoolikalt pidanud rühmapäevikut. Rühm kasvas kiirelt ning esimese tegevusaasta lõpuks oli Arabellasid juba peaaegu kakskümmend. Öeldakse, et rühm on rühmajuhi nägu ning Arabellad on just osavad matkatüdrukud ning aktiivsed õppijad. Lisaks metsatarkustele võib kindlasti nende poole pöörduda ka esmaabiga seotud küsimustes.

Täpselt aasta pärast rühma loomist, 2012. aasta sügisel, ühendati Arabella ja Lepatriinude rühmad ning liikmeskond kasvas veelgi. Noored said kiirelt sõpradeks ning töö jätkus juba ühise rühmana. Arabella ja Lepatriinu rühma liikmete arv tõusis ning on nüüd püsivalt kolmekümne ringis. Kuna rühmavanem Mariliis plaanis 2013. aasta kevadsemestri veeta Türgis õppides, lisandus rühmaga 2012. aasta sügisel ka rühmavanem Kadi, kes tuli, et jääda. Särasilmse ja hakkaja tütarlapsena sobib Kadi rühmaga ideaalselt ning täiustab rühma mitmekesist liikmeskonda.

IMG_9109Arabella rühma tüdrukud on mitmel korral olnud esindatud kodutütarde üleriiklikel üritustel. Meie rühm on erakordne selle poolest, et rühmas on ainult vanemad tüdrukud (noorim on 14 ning vanim 18 – aastane) ning tüdrukud on pärit erinevatest koolidest ja elukohtadest. Rühm käib koos enamasti kord kuus nädalavahetuseti.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s