Kõrveküla rühm

Kõrveküla kodutütred on rühmana tegutsenud juba kümme aastat.

Viimased suuremad üritused juubeliaastal olid märtsis toimunud rühmalaager Kõrveküla koolis, Luunja kevadlaager, kus koristasime Kabina karjääri seitsmendat korda, ühisüritusena maikuus koos Vara rühmaga šokolaadi valmistamine Ahhaas ning suvelaager Kuremaa järve ääres.

Nende aastate jooksul oleme tegelenud paljude huvitavate tegevustega: lisaks paljudele laagritele käinud matkadel, metsa istutamas, teatris ja õppepäevadel. Pärast tunde oleme koos õppinud kodutütarde tarkusi, küpsetanud, meisterdanud ning joonistanud.

Kõrveküla tüdrukute hulgast on tänaseks mitmeid rühmajuhte sirgunud, kes tegutsevad kodutütarde ridades siiani aktiivselt. Esimeste seas olid Kersti Perandi, Karoline Paide, Helina Reisalu ja Liia Kass, noorematest tüdrukutest veel Tuuli Reinthal, Kärol Mõttus, Sandra Järvala ja Anett Raudla.

Kõigis viimase aasta Tartu maleva laagrites on suurem osa rühmajuhte meie kooli kodutütred. Kanname igal vabariigi aastapäeva aktusel uhkusega kollaseid kaelarätte ja tegutseme vapralt edasi.

Rühmavanem Kaire Vaher

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s