Vara rühm

Vara rühma tüdrukud kogunesid esimest korda 2009.aasta sügisel. Olime lihtsalt uudishimulikud ja tahtsime teada, millega tegelevad kodutütred.

Sellest ajast peale oleme tüdrukutega igal nädalal vähemalt korra oma koolis kokku saanud. Lisaks suure rõõmuga osalenud kõikides jõulu-, kevad- ja suvelaagrites. Meile on meeldinud Kavilda matkad ning igakevadised rühmalaagrid.

Oma rühmaga on meil koolis juba traditsiooniliseks saanud Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine viktoriiniga, mille tüdrukud ise korraldavad ja algklasside õpilaste seas läbi viivad. Selle ürituse planeerimiseks kulub mitu nädalat ja tööd jagub kõigile. Lisaks on kodutütred aidanud läbi viia vastlapäeva.

Vara rühma tüdrukud on tublid lauljad ja seepärast oleme saanud mitmel korral esineda Kaitseliidu üritustel, kodutütarde aastapäeva aktustel ja ka kodutütreks pühitsemise tseremooniatel.

Meie tegemised on meid viinud metsa ja sohu, seda nii sügisel kui talvel. Oleme pidanud kokteilipidusid ja sõbrapäevaks trühvleid vorminud, küpsetanud rabarberikooki, mis läks untsu, kuid maitses sellegipoolest ülihästi! 🙂 Tüdrukud on samuti olnud abiks kohalikus lasteaias. Käisime AHHAA töötoas šokolaadi valmistamas ning 3D kinos. Tegemisi jagub.

Sel sügisel valisime uue rühmajuhi, kelleks sai Älis. Hetkel on rühmas 14 rõõmsat, aktiivset ja abivalmis tüdrukut, kes ise end iseloomustavad nõnda:

Älis – töökas ja tubli;

Kristi – abivalmis ja hea laulja;

Darja – tubli kroonik ja üleüldse lahe tüdruk;

Margot – tubli laulja ja vahva tüdruk;

Annika – vahva sportlane ja tubli laulja;

Mari – kohusetundlik ja armas;

Stella Riin – meie rühma kõige värvikam tüdruk;

Liis – abivalmis ja osavõtlik;

Kätlin – vaikne ja südamlik;

Mette – Marit – tubli kroonik ja hea muusik.

Lisaks meie uued liikmed Laura, Marta, Edith ja Rebeca, keda me alles õpime tundma. 🙂

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s